Automatiseerimine

Juhul, kui tootmisseade või mõni muu seade ehk masin ise on veel töökorras, kuid on vaja tõsta tootlikkust, lihtsustada operaatori tööd vms. siis on võimalik seda teha seadet automatiseerides. Pakume töid alates lihtsatest automatiseerimistest kuni keerukate liinide ja seadmete automatiseerimiseni. Seejuures valmistame ka vajaliku juhtkilbi.

Projekteerimine

Teostame masinate ja seadmete, tootmisliinide, konveierite jne. automatiseerimist, kasutades kontrollerit (PLC-programmable logic controller). Kontrollerite valik, mida kasutame on lai: SIEMENS, OMRON, UNITRONIC jt.

Püüame koos kliendiga leida kõige sobivama lahenduse vastavalt tehnilistele vajadustele, võimalustele ja samas ökonoomse. Automaatikainseneri kaasamine seadme või masina projekteerimise algfaasis võimaldab leida automatiseerimise parimat lahendust. Seega küsige julgelt nõu lahenduste leidmiseks.

Hooldus

Lisaks teostame ka automaatikaseadmete hooldust, veaotsingut ja remonti.

Tänapäeva masinad ja seadmed sisaldavad üha enam elektroonikat. Aga nagu iga töötav seade ja masin vajab aeg-ajalt hooldust ja juhtumisi ka remonti, vajab seda ka elektroonika. Remondi teostamiseks on vaja leida viga ja vea põhjus. Asja kergendab oluliselt, kui seadmel on olemas tootja kasutusjuhend ja skeemid. Vastasel juhul võib veaotsing võtta palju aega ja osutuda kulukaks. Seetõttu soovitame seadmete dokumentatsiooni alati alles hoida.

Lahendused, mis viivad edasi.

Telefon: +372 5104 870
E-mail: info@mggrupp.eu